نیک‌ پلی‌یورتان

چون نیک می‌ماند!

شرکت صنایع شیمیایی پترو فناوری نیک (نیک پلی‌یورتان) در سال ۱۴۰۰ به صورت سهامی خاص تاسیس شده است. نیک پلی‌یورتان یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید فوم‌های سخت پلی‌یورتانی با قابلیت کاربرد در صنایع خودرو، حمل و نقل، ساختمانی، لوازم خانگی و نیز انواع عایق‌های برودتی از جمله فوم سخت یخچالی می‌باشد. مدیران و پرسنل مجرب شرکت نیک پلی‌یورتان همیشه سعی داشته‌اند که با خلاقیت و تلاش زیاد در گسترش و تعالی تولید و رونق اقتصادی در کشور کوشا باشند و همیشه پیش به سوی تکنولوژی‌های جدیدگام بردارند. وجود آزمایشگاه‌های مجهز، اعضای تحقیق و توسعه خلاق و با تجربه، و مدیران دلسوز و متعهد، شرکت نیک پلی‌یورتان را به یکی از شرکت‌های برتر و تخصصی تولیدکننده انواع سیستم‌های پلی‌یورتانی در منطقه خاورمیانه تبدیل کرده است که ضمن عرضه محصولات، پشتیبانی فنی ویژه‌ا‌ی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.‌

ماموریت ما

بهترین‌ها را فراهم می‌کنیم، چون نیک می‌ماند!

تبدیل شدن به برترین شرکت تولیدی و شیمیایی نوآور در صنعت پلی‌یورتان در سطح کلاس جهانی بر اساس شایسته­ سالاری، وجود منابع انسانی متعهد و با دانش، به روز بودن و تهیه محصولات کاربردی در مرز دانش از طریق همکاری با اساتید مجرب دانشگاهی، شناخته شدن به عنوان شرکت مرجع داخلی به منظور تامین مواد اولیه، پشتیبانی مستمر و حل مشکلات فنی موجود با ارائه راه‌حل­‌های نوآورانه و بهبود مستمر کیفیت سیستم­‌های پلی‌یورتان سفارش­ محور از جمله اهداف و چشم­‌اندازهای مهم شرکت ما می‌­باشند. نیک پلی‌یورتان خود را برای ارائه راه­ حل‌های منطقی بر اساس امکانات داخلی موجود در کشور متعهد می‌داند و کمک به رشد موفق و پایدار مشتریان را تضمین می‌نماید. اخلاق و تعهد، مفهومی فراتر از قانون داشته و زبانی مشترک، بین افراد جامعه و ملل مختلف است؛ همه افرادی که از مواد نیک پلی‌یورتان استفاده می­‌کنند باید زندگی بهتری را تجربه کنند.

چرا نیک پلی‌یورتان؟

۱

بهترین قیمت

در این اوضاع اقتصادی و شرایط موجود، حفظ کسب‌وکارها و کمک به رشد کشور یک مسئولیت اجتماعی برای ماست و در همین جهت سعی می‌کنیم اقتصادی‌ترین قیمت ممکن را به مشتریان عزیز ارائه کنیم.

۲

بالاترین کیفیت

در کنار حفظ قیمت تلاش داریم کیفیتی قابل توجه و مانا را عرضه کنیم. عدم تغییر این کیفیت یکی از مهم‌ترین ارزش‌های ماست که به کمک متخصصین برتر کشور و به‌روزترین دستگاه‌های موجود آن‌را محقق می‌کنیم.

۳

پشتیبانی منحصر به‌ فرد

پشتیبانی نیک‌ پلی‌یورتان در تمام مراحل خرید و مصرف محصول در کنار شماست تا تجربه‌ای متفاوت را به کمک یکدیگر خلق کنیم.

پتروفناوری نیک

بیشتر در مورد نیک پلی‌یورتان...

تولید محصولات متنوع، طراحی فرمولاسیون­‌های مختلف و کنترل کیفی محصولات بر مبنای استانداردهای مربوطه به صورت مکرر با هدف توسعه و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی در زمینه فوم‌های سخت در این مجموعه انجام می­‌گیرد. از جمله محصولات شرکت ما در زمینه فوم‌های سخت پلی‌یورتانی می­‌توان به فوم‌های عایق حرارتی یخچال و فریزر، ساندویچ پانل‌­ها (فوم‌های پانلی)، فوم‌های پاششی (اسپری فوم)، فوم طرح چوب (فوم چوب)، و فوم‌های مقاوم در برابر سوختن اشاره کرد. این شرکت در حال حاضر قادر به تامین ۵۰۰۰ تن از انواع سیستم‌های پلی‌یورتان مصرفی در صنایع لوازم خانگی، ساختمانی و خودرو است. علاوه بر تولید محصولات، پلی‌ال­‌های فرموله، کاتالیست، سورفکتانت، عوامل فوم‌­زا و سایر افزودنی­‌های موردنیاز برای تهیه فوم‌های سخت توسط شرکت نیک پلی‌یورتان عرضه می­‌گردد.

پلی‌یورتان‌ها نقش مهمی در پرداختن به بسیاری از مگاترندهای جهانی ایفا کرده که دنیای امروز را تحت تاثیر قرار می­‌دهند. ظرفیت و پتانسیل بالای مجموعه، پیوند انکارناپذیر دانش و صنعت، و نیز تکیه بر دانش فنی، کارآیی و پشتکار فرزندان این سرزمین، امکان نوآوری مستمر، تجاری­‌سازی امکانات بالقوه موجود در کشور، تولید محصولات کاربردی و ارائه راه‌حل­‌های موثر و تخصصی برای مشتریان را در این مجموعه فراهم نموده است. نیک پلی‌یورتان به توسعه محصولات جدید و رقابتی و نیز ارائه خدمات و مشاوره­‌های موثر فنی و مهندسی از طریق همکاری با جامعه‌­ی محترم دانشگاهیان اهتمام ویژه‌ای دارد. آزمایشگاه‌های تحقیق و توسعه متعدد در تهران با هدف انجام تحقیقات گسترده در زمینه‌ی توسعه صنعت پلی‌یورتان و کاربردهای آن ایجاد شده­‌اند.‌

همیشه کنار شما هستیم

تماس با ما

برای برقراری ارتباط با متخصصین ما روی آیکون زیر کلیک کنید